Derneğimiz

Başkanlarımız

BAŞKANLARIMIZ

001 Zuhal DAŞTAN

Başkanlık Yaptığı Dönemler

27/09/1996 – 31/01/1999
01/02/1999 – 28/01/2001
29/01/2001 – 12/01/2003
13/01/2003 – 25/01/2005
26/01/2005 – 09/01/2007
Zuhal DAŞTAN

056 Tayfun ALTINOKLU

Başkanlık Yaptığı Dönemler

10/01/2007 – 03/02/2009
Tayfun ALTINOKLU

052 Mahmut TİRYAKİ

Başkanlık Yaptığı Dönemler

04/02/2009 – 26/10/2011
Mahmut TİRYAKİ

003 Şerafettin EGE

Başkanlık Yaptığı Dönemler

27/11/2011 – 07/07/2013
Şerafettin EGE

002 Ahmet AYDOĞAN

Başkanlık Yaptığı Dönemler

08/07/2013 – 04/07/2015
Ahmet AYDOĞAN

039 Hayrettin KURŞUNLUGİL

Başkanlık Yaptığı Dönemler

05/07/2015 – 21/01/2017
22/01/2017 – 25/01/2019
26/01/2019 – 20/03/2021
21/01/2021 – Bu güne
Hayrettin KURŞUNLUGİL